Dzisiaj się poddałem. Nie mam zamiaru więcej ulegać ogólnej opinii, że Microsoft produkuje buble i że wszystko co napiszą jest bezużyteczne. Dzisiaj po raz kolejny stwierdziłem, że mam kolejny punkt do tego , aby mieć własne zdanie i ufać własnym wyborom.
Wszystko zaczęło się od tego, że zobaczyłem kiedyś fajne nowości w Oracle i chciałem sobie przetestować je na własnej maszynie (znaczy się na własnym laptopie). Jako, że produkty Oracle działają na innych produktach Oracle postanowiłem zainstalować system operacyjny na VistualBox made in Oracle 🙁 Jako że kilka razy już korzystałem z tego oprogramowania i nie było problemu odgrzebałem instalacje. Coś mnie jednak podkusiło, żeby zainstalować najnowszą wersję. To był pierwszy błąd ponieważ najnowsza wersja już nie obsługiwała wersji 64 bit 🙁 wywróciło to co już miałem zainstalowane czyli kilka Unixów i jeden Windows. Pal sześć Windows ponieważ już dawno się skończyła wersja próbna i należało zainstalować od początki, to z Unixami był większy problem ponieważ już działały i były skonfigurowane.
Dobra zainstaluje sobie jeszcze raz wezmę nową wersję i będzie dobrze. Ba chciałbym, żeby tak było. Pobrałem więc wersję RedHat w wersji 7 i tu porażka. Ta wersja jest tylko w wersji 64 bit więc nie mogłem zainstalować u siebie. Zszedłem więc do wersji 6.6 może się uda.