Tego się można było spodziewać po tym jak Google zamknęło darmowa wersje Google dla firm Microsoft tez wycofuje się ze swojej ofert,  gdzie za darmo można było obsługiwać pocztę.  Szkoda ponieważ się przyzwyczaiłem. Była to bardzo fajna usługa, ponieważ za darmo miałem skrzynkę pocztową w chmurze we własnej domenie za darmo. Dodatkowo 25 GB fragment na OneDrive gdzie składuje swoje dokumenty.
Pewnie doszli do wniosku, że nie ma sensu utrzymywać takie twory za darmo skoro można zarabiać na usłudze. Sama usługa nie była reklamowana w żadnych mediach, po prostu była i działała i to bardzo dobrze działała.
Swojego czasu sporo było takich serwisów, gdzie można było założyć skrzynkę pocztową we własnej domenie i sobie używać. Nie były takie usługi rozgłaszane ale kto chciał i umiał znalazł coś dla siebie. Dzisiaj dochodzimy do takiego miejsca, że trzeba wszędzie płacić. Cóż nie ma nic za darmo.
Szczęście w nieszczęściu to jest to, że nie będzie można tylko dodawać nowych kont a istniejące zachowają swoją ważność. Jak będę musiał kupić to zapłacę, jakoś przeżyje.