Po udanym zabiciu takich usług jak zarządzanie domen pocztowych w Outlook.com Microsoft postanowił zabić taką fajną imprezę jak TechEd 🙁 no 23 lipca na blogu producent oprogramowania z Redmond ogłosił, że część imprez TechEd odbędzie się w tym roku po raz ostatni. Szkoda bo chciałem się na jedno z nich wybrać. Nie będzie już oddzielnych imprez dla użytkowników Exchange lub SharePoint. Za to będzie jedna wielka impreza.
Można się trochę zasmucić z tego faktu ale recesja i cięcie kosztów dosięga wszystkich ale myślę że konsolidacja dla nas może przynieść sporo korzyści, a czy dla Microsoft będzie taniej? No nie wiem.
Ważne że CIO ma swoją jedną wizję, która wygląda znajomo.
Chcesz więcej przeczytać kliknij tutaj

Czytając wiadomości z za oceanu tak się zacząłem zastanawiać czy oszczędności i fakt że takie imprezy są likwidowane ma wpływ na to że jak do tej pory cisza w naszej rodzimej imprezce. W lipcu już dokładnie wiedziałem kiedy mam rezerwować czas na Microsoft Technology Summit. Teraz to na ich stronie domowej mogę sobie poczytać o tym co było rok temu, a osoby które się tym zajmowały nie odpowiadają na moje wiadomości.